forex trading logo

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Wigilia 2017 PDF Drukuj Email

Wigilia na Wyspie

wigilia-front

 

Zanim rozeszliśmy się świętować Boże Narodzenie w swoich domach i odpoczywać podczas przerwy świątecznej, spotkaliśmy się na Wyspie na wspólnej wigilii. Chcieliśmy nie tylko przełamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i pośpiewać kolędy, ale chcieliśmy też pobyć razem - całymi rodzinami - i nacieszyć się tym, że jesteśmy Wspólnotą a jednoczy nas Jezus... :)

Ta wigilia była inna niż poprzednie, po raz pierwszy nie zmieściliśmy się w jednym miejscu - przybyli z rodzinami nie tylko uczniowie podstawówki i gimnazjum, ale i nasi kochani absolwenci! Tak więc były dwie sale, dwa stoły, dwa zespoły muzyczne, natomiast duch był jeden, radość wspólna a schody wyjątkowo ruchliwym miejscem na Wyspie ;)

Były też oczywiście smakołyki, kolędy, rozmowy i prezenty. No właśnie, co do prezentów, to mamy postulat... Jako że Dzieciątko Jezus znane jest z tego, że z okazji swoich Urodzin obdarowuje ludzi darami, to my mamy taką konkretną prośbę: poprosimy o nowe miejsce. Nieważne pod jakim adresem, ale żeby była tam duuuża sala, gdyż ewidentnie doświadczamy cudownego rozmnożenia... :)

tekst i zdjęcia: Agata Eldring

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.